04 Aug, 2020
فهرست موضوعی
ورود
نظرسنجی

میزان رضایت شما از کیفیت کتابهای رویان پژوه چقدر است؟

دندانپزشکی کودکان؛ نوزادی تا نوجوانی (پینکهام 2019) - جلد دوم

دندانپزشکی کودکان؛ نوزادی تا نوجوانی (پینکهام 2019) - جلد دوم
نویسنده : دکتر نیکو تدین
سال چاپ :۹۸
نوبت چاپ :اول
تعداد صفحات :۵۵۲
قطع کتاب :رحلی
شابک :9786004086004
قیمت : ۲,۹۸۰,۰۰۰ ریال
۲۵% نمایشگاه کتاب 99 : ۲,۲۳۵,۰۰۰ ریالمقدمه کتاب:

این کتاب ترجمه جلد دوم از نسخه ششم دندانپزشکی کودکان: نوزادی تا نوجوانی می‌باشد. سی سال پیش اولین نسخه این کتاب بر اساس مراحل رشد و نمو کودک طراحی شد و این فرمت در این نسخه هم ادامه یافته است. متن کتاب در سراسر دنیا در برنامه‌های آموزشی بکار رفته و مطالعه آن به همه دانشجویان دندانپزشکی و رزیدنت‌های دندانپزشکی کودکان توصیه می‌شود. همچنین می‌تواند مرجع بسیار عالی برای دندانپزشکان شاغل باشد.

با توجه به استاندارد شدن برنامه‌های وارنیش فلوراید، به روز شدن محتوای فلوراید آب جامعه، تبدیل روکش‌های زیبایی برای بازسازی دندان‌های شیری به گزینه درمانی معمول، دسترسی به درمان‌های جدید برای حفظ دندان‌های زنده و نکروزه، گستردگی نگهداری دندان‌های دچار آسیب‌های تروماتیک، امیدبخشی روش‌های رژنراتیو درمان ریشه دندان‌های لوکسه با اپکس باز و تبدیل نظارت بر رفتارهای پر خطر از جمله سیگار کشیدن/vaping، قلدری و خودکشی به بخشی از کار ما، تغییراتی نسبت به نسخه 2013 لحاظ شده است. کلیه فصول این نسخه با مراجع مبتنی بر شواهد و توصیه‌های بر پایه دستورالعمل‌ها به روز گشته‌اند.

مترجم تمام تلاش خود را در جهت پایبندی کامل به متن کتاب نموده است. امید است که نسخه جدید دندانپزشکی کودکان: نوزادی تا نوجوانی باعث افزایش اطلاعات و کارایی شما در اداره سلامت دهانی بیماران شود.

دانلود فهرست کتاب
نماد اعتماد
تبلیغات
لینک های مفید