27 Nov, 2020
فهرست موضوعی
ورود
نظرسنجی

میزان رضایت شما از کیفیت کتابهای رویان پژوه چقدر است؟

بازسازی کامل قوس فکی توسط ایمپلنت 2019

بازسازی کامل قوس فکی توسط ایمپلنت 2019
سال چاپ :۱۳۹۹
نوبت چاپ :اول
تعداد صفحات :۱۴۰
قطع کتاب :رحلی-جلد هارد
شابک :9786004087513
قیمت : ۱,۱۰۰,۰۰۰ ریال
۱۰% : ۹۹۰,۰۰۰ ریال

تمام رنگی


پیشگفتار:

هدف این کتاب توضیح و بیان چگونگی درمان بیماران بی دندان با تقریباً بی دندان با استفاده از روش FAIR می باشد. FAIR یکی از ابتکارات نوین در درمان های ایمپلنت، جهت کاستن از مشکلات زیبایی و فانکشنال جمعیت در حال گسترش بیماران بی دندان در سراسر جهان می باشد که تعداد آنها به میلیون ها نفر می رسد.

روش FAIR پروتزهای تمام قوس فوری، ثابت و بارگذاری شده ای ارائه می دهد که از لحاظ زیبایی مطلوب، بسیار کاربردی، ارزان، قابل نگهداری و قابل اطمینان هستند. در این روش جراحی با حداقل عوارض و تکنیک های رستوریشن موقتی در یک جلسه، اغلب تنها با 4 یا 5 ایمپلنت که ایمپلنت های خلف با زاویه قرار گرفته اند، انجام می شود. قرار دادن ایمپلنت های خلفی بصورت زاویه دار سبب استفاده از استخوان در دسترس می شود که معمولا نیاز به پیوند استخوان را از بین می برد.

کتاب با دو فصل تاریخچه از پیشرفت های شگرف درمان های ایمپلنتولوژی دندانی در طول 40 سال گذشته، که تا حدود زیادی به دلیل پیشرفت در تصویربرداری دیجیتال و تکنولوژی مواد برای هر دو دسته ایمپلنت ها و پروتزها می باشد، آغاز می گردد. فصل های بعدی به توصیف روش های خاص جهت انتخاب و درمان بیماران به منظور بازسازی عملکرد و زیبایی، می پردازد.

فهرست کتاب:


نماد اعتماد
تبلیغات
لینک های مفید